دریافت رایگان 5 قسمت نخست قورباغه را راحت قورت بده
شما می توانید 5 قسمت نخست دوره آموزشی " قورباغه را راحت قورت بده" را به رایگان دریافت نمایید.
رایگان – دریافت

۳ راه افزایش ایمان به موفقیت خود | چگونه به موفقیت خود ایمان داشته باشیم؟ قسمت ۲

معنی موفقیت
چکیده:

ایمان به موفقیت خود را افزایش دهیم. ۳ راهکار که کمک میکنه تا به خودمان و اهدافمان و موفقیتمان ایمان داشته باشیم و به موفقیت برسیم

ایمان به موفقیت چقدر مهم است؟ قطعا تا زمانی که به موفقیت خود ایمان نداشته باشیم، به هیچ موفقیتی نخواهیم رسید. اما چطور می توان به موفقیت خود ایمان داشت؟ چطور میتوان راه نفوذ افکار منفی را بست؟ همواره تمام کسانی که به خودشان و اهدافشان و موفقیتشان ایمان داشته اند، به موفقیت رسیده اند. در این مقاله ۳ راه برای افزایش ایمان به موفقیت خود را بیان خواهیم کرد.

۳ راهکار برا افزایش ایمان به موفقیت

۱- به پیروزی بیندیشید و هرگز به شکست فکر نکنید:

دلیل بسیاری از شکستها، ناامیدی از پیروزی است. تا زمانی که افکارمون رنگ و بوی امیدواری را به خود نگرفته اند، نبایستی انتظار پیروزی و موفقیت را داشته باشیم. پس بایستی تغییراتی در خود ایجاد کنیم، به طوری که ذهنمان همواره درگیر افکار مثبت و امیدوارکننده باشد. این کار تنها با تمرین و تکرار قابل انجام است. یعنی بایستی جملاتی مانند ” من میتوانم”، “من از عهده این کار برمی آیم”، “موفق خواهم بود” و… را دائما با خود مرور کنیم. ممکن است در اوایل حس خوبی نداشته باشیم. اصلا شاید اینکار برایمان مسخره جلوه کند. اما مهم این است که با تمرین و تکرار، ذهنمان پذیرای موفقیت و پیروزی خواهد بود و دیگر سراغ افکار ناامیدکننده نخواهد رفت.

۲- دائما به خود گوشزد کنید که از آنچه تصور می کنید، بهتر هستید:

خب، در اینجا پیشنهاد میدهیم، لیستی از افراد موفقی که در جمع دوستان و آشنایان شما هستند، تهیه کنید. به تمام این افراد فکر کنید. آیا این افراد هوش سرشار دارند؟ آیا این افراد اتفاقی به موفقیت رسیده اند؟ واقعا چه چیزی باعث شده تا آنها موفق باشند؟ واقعا هیچ رازی به جز اعتماد به نفس وجود ندارد. این گونه افراد به نفس و قدرت درونی خود اعتقاد کامل دارند و می دانند که از عهده هر کاری بر می آیند. دائما به خودمان گوشزد کنیم که باید از آن چیزی که هستیم بهتر باشیم. تنها زمانی که به قدرت درونی خودمان ایمان داشته باشیم (یعنی اگر اعتماد به نفس داشته باشیم)، می توانیم به موفقیت خود ایمان پیدا کنیم.

پیشنهاد می کنیم این مقاله را نیز مطالعه کنید: معنی موفقیت چیست؟ | چگونه به موفقیت خود ایمان داشته باشیم؟ قسمت ۱

۳- بزرگ اندیش باشید و ایمان به موفقیت خود را افزایش دهید:

برخی افراد اعتماد به نفس بالایی دارند، اما به موفقیت چشمگیری نمی رسند. البته تمام وظایفی که دارند را به نحو احسن انجام می دهند، حتی به تمام اهداف خود می رسند. اما چرا موفقیت چشمگیری در آنها دیده نمی شود؟ به این دلیل که آنها تفکرات بزرگ ندارند. تفکر بزرگ، اهداف بزرگ را به همراه خواهد داشت. پس بایستی علاوه بر این که به قدرت خودمان اعتماد داریم، اهداف بزرگی نیز تعیین کنیم. تعیین اهداف بزرگ، در گرو افکار بزرگ است. پس سعی کنیم از امروز، بزرگتر و قوی تر از قبل فکر کنیم. طوری که اهداف بزرگتر از قبل پیدا کنیم. بزرگترین نشانه برای اینکه متوجه شویم که آیا بزرگ فکر میکنیم یا نه، این است که ببینیم آیا از امورات ساده و دست یافتنی دست کشیده ایم یا خیر. اگر همچنان مشغول کارهای روزمره و ساده هستیم، بایستی تجدید نظر کنیم.

برچسب خورده برای:
پیشنهاد میکنیم این مطالب رو هم مطالعه کنید:
bounce rate چیست؟ بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

bounce rate چیست؟ | بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

بررسی seo سایت باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

بررسی seo سایت | باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

مدیریت شبکه های اجتماعی با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی | با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی | چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

از این قسمت می توانید برای ارسال نظرات خود استفاده کنید

6 دیدگاه در “روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

  1. سلام. انسان ها به تنهایی نمیتوانند رشد و پیشرفت کنند. به اشتراک گذاشتن چنین مطالب ارزشمندی در جهت موفقیت و پیشرفت دیگران قابل ستایش است. ممنونم از مطلب خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*