دریافت رایگان 5 قسمت نخست قورباغه را راحت قورت بده
شما می توانید 5 قسمت نخست دوره آموزشی " قورباغه را راحت قورت بده" را به رایگان دریافت نمایید.
رایگان – دریافت

هدف های سخت | چرا باید اهداف ما سخت باشند؟

هدف های سخت چرا باید اهداف ما سخت باشند؟
چکیده:

هدف های سخت | هدف نباید آنقدر سخت باشد که از کوشش برای تحقق آن منصرف شویم و نه آنقدر آسان که دست از تلاش بکشیم. هدف های سخت به ما انگیزه میدهد

سلام و درودی بی کران خدمت شما یاران همیشگی سایت نوین شغل. امیدوارم سالم باشید.سوال بزرگی که در ذهن شکل میگیره این هست که هدف های سخت چقدر باید سخت باشند؟  مسلما این هدف نباید آنقدر سخت باشد که از کوشش برای تحقق آن منصرف شویم و نه آنقدر آسان که دست از تلاش بکشیم. ما به شما یاد خواهیم داد که چه اهدافی را بایستی انتخاب کرد تا متناسب با توانایی ها و مهارتهاتون باشد. اید بدانید برای رسیدن به اهداف و هدفهای سخت باید از آرامش و راحتی چشم پوشی کنید.راه های رسیدن به هدفهای سخت:

۱_همه ما برای رسیدن به هدف های سخت استعداد ذاتی داریم

ببینید دوستان اینگونه نیست که شما با خودتان بگویید من فلان هدف را انتخاب نمیکنم چون میدانم استعداد رسیدن به آن و دستیابی به آن را ندارم. چنین چیزی نیست به هیچ وجه. همه ما استعداد ذاتی برای رسیدن به هدف ر داریم اما این قضیه به تلاش و انگیزه ما برخواهد گشت. هدفهای سخت از اهمیت بالایی برخوردار است چون طوری این هدف طراحی شده است که به ما کمک میکند تا استعداد دست نخورده و ناشناخته درونمان را شکوفا کنیم.

همه دلشان میخواهد قهرمان المپیک بشوند. اما واقعا این مسئله امکان پذیر نیست و تنها عده ای هستن که میتوانند به این جایگاه برسن. اما به جای اینکار یعنی به جای قهرمانی در مساقات المپیک میتوان شرایط مالی را برای مثال بهبود بخشند یا در دوی ماراتن شرکت کنن یا در شغل خود پیشرفت کنند. به این ترتیب همه ما میتوتنیم به عنوان یک انسان استعداد های خود را به حد اکثر برسانیم. پس به عنوان نتیجه گیری میتوان گفت همه ما استعداد ذاتی برای رسیدن به هدف های سخت را داریم و اگر به ان هدف های سخت دست رسی پیدا نمیکنیم به خاطر بی استعدادی نیست بلکه علت اصلی بی انگیزگی است.پس نگرش مهمتر از استعداد است زیرا اگر نگرش درست داشته باشیم میتوان همزمان با دستیابی به هدف های سخت استعداد خود را به شکل چشمگیری ارتقا بخشیم.

توصیه میشود مقاله رو به رو را بخوانیداهداف سخت | چگونه علم رسیدن به اهداف بزرگ را یاد بگیریم؟

۲_میزان سختی را بسنجید ( چقدر سختی کفایت میکند)

بیایید بسنجید که چقدر باید اهداف سخت باشد.. یعنی میزان سختی یا راحتی هدف را بررسی کنیم. افرادی که هدف های سختی را دنبال میکنند در مقایسه با افرادی که اهداف ضعیفتری دارند معتقدند که باید فقط تلاششان را چند برابر کنند که به عملکرد بهتری برسند.هدف نباید آنقدر سخت باشد که از کوشش برای تحقق آن منصرف شویم و نه آنقدر آسان که دست از تلاش بکشیم.داشتن هدف های سخت فقط و فقط عملکردتان را بهتر میکند به شرط اینکه تمام توان و انرژی خودرا به کار بگیرید. به این فکر نکنید چقدر هدفتان دشوار است. فقط به فکر رسیدن به آن باشد.

هدف های سخت اعتماد به نفس فرد را بالا میبرد توجه داشته باشید که کسانیکه ما بهشون اعتماد داریم واقعا از پس هر کاری یعنی از پس هدف های سخت بر میان.مثلا اگر رییس شما به شما یک کار دشواری سپرده به شما اعتماد داشته که شما از پس ان برخواهید امد..یعنی از شما بهتر برای انجام ان کار پیدا نکرده و به شما ایمان داشته..هیچکس حاضر نیست انرژی و پولش را صرف ایجاد هدفهای سختی کند که نتیجه ای نداشته باشد.معمولا پشت اهداف پوچ هیچ فکری نیست..

 

پیشنهاد میکنیم این مطالب رو هم مطالعه کنید:
bounce rate چیست؟ بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

bounce rate چیست؟ | بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

بررسی seo سایت باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

بررسی seo سایت | باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

مدیریت شبکه های اجتماعی با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی | با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی | چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

از این قسمت می توانید برای ارسال نظرات خود استفاده کنید

6 دیدگاه در “روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

  1. سلام. انسان ها به تنهایی نمیتوانند رشد و پیشرفت کنند. به اشتراک گذاشتن چنین مطالب ارزشمندی در جهت موفقیت و پیشرفت دیگران قابل ستایش است. ممنونم از مطلب خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*