دریافت رایگان 5 قسمت نخست قورباغه را راحت قورت بده
شما می توانید 5 قسمت نخست دوره آموزشی " قورباغه را راحت قورت بده" را به رایگان دریافت نمایید.
رایگان – دریافت

معرفی بهترین کتابهای دنیا برای موفقیت در فروش و فروشندگی

معرفی بهترین کتابهای دنیا در حوزه فروش
چکیده:

بسیار مهم است که زمانی را به یادگیری و پیشرفت خود اختصاص دهید، بویژه اگر قصد موفقیت در فروش را دارید. مطالعه تعدادی از بهترین کتابهایی که در حوزه موفقیت در فروش، تاکنون نوشته شده اند، می تواند فرآیند تسلط شما در فروش را سرعت دهد و همه نبه های تکنیک های فروشتان را بهبود بخشد.

به عنوان مثال برایان تریسی را در نظر بگیرید. این نویسنده موفق، هزاران کتاب در حوزه های مختلف را مطالعه کرده است. به گفته خودش، او در حوزه موفقیت در فروش، صدها کتاب عالی را مطالعه کرده و از دانش موجود در این کتابها، برای دوره های آموزشی موفقیت در فروش خود استفاده کرده است. این اقدام برایان تریسی، نشان دهنده اهمیت فراوان مطالعه کتابهاست. به همین دلیل در اینجا قصد معرفی بهترین کتابهای دنیا در زمینه موفقیت فروش را داریم.

در اینجا لیستی از ۱۰ کتاب مهم و مفید برای موفقیت در فروش را برایتان تهیه کرده ایم که با استفاده از آنها، خیلی بهتر از قبل می توانید بفروشید و موفقیت در فروش را تجربه کنید:

معرفی بهترین کتابهای دنیا در زمینه فروش:

۱- بیاندیشید و ثروتمند شوید، نوشته ناپلئون هیل:

ناپلئون هیل، عادات افراد بسیار موفق را مطالعه کرده است و ۱۳ اصل مهمی را شناسایی کرده تا اگر بخواهیم به موفقیت برسیم، می توانیم از آنها استفاده کنیم. کتاب “بیاندیشید و ثروتمند شوید” یکی از بهترین کتابهایی است که تاکنون نوشته شده است. این کتاب نه تنها برای موفقیت در فروش مورد استفاده است، بلکه می توان از اصول آن، در هر بخش دیگری از زندگی بهره گرفت. بدون شک هر کسی که این کتاب را مطالعه کرده باشد، اگر قصد معرفی بهترین کتابهای دنیا را داشته باشد، قطعا نام این کتاب را خواهد آورد.

۲- معارفه های بی پایان، نوشته باب بورگ:

این کتاب یاد می دهد که چطور، مشتریانی را که علاقه مند به محصولی که شما در حال فروشش هستید، را جذب کنید. در این کتاب، اصول ثابت شده ای معرفی شده اند. خواندن این کتاب برای هر کارآفرینی بسیار عالی است، زیرا از محتواهای مهم و حیاتی برای موفقیت در فروش، تشکیل شده است.

۳- روانشناسی فروش، نوشته برایان تریسی:

هدف اصلی این کتاب، ارائه ایده ها و روشها و استراتژی هایی است که با استفاده از آنها، می توانید به سرعت فروش بیشتری را تجربه کنید. این کتاب شامل روشهایی برای موفقیت در فروش است که برایان تریسی، خود نیز از آنها بارها و بارها استفاده کرده است. با استفاده از این کتاب، بسیاری از افراد، فروش بیشتری را تجربه کرده اند و ثروتمند شده اند. معرفی بهترین کتابهای دنیا در حوزه فروشندگی، بدون نام این کتاب ناقص خواهد بود.

۴- آیین دوست یابی، اثر دِیل کارنگی:

این کتاب، یکی از اولین کتابهای خودآموز برای فروش بهتر و موفقیت در فروش است. این کتاب یاد می دهد که چه کار کنید تا مردم شما را دوست داشته باشند و چگونه در جذب مشتری جدید موفق باشید و تبدیل به یک فروشنده بهتری شوید. این کتاب برای کسانی که فروش شخصی دارند، بسیار مناسب است. البته حتی اگر قصد مطالعه کتاب غیر حوزه فروشندگی را نیز دارید، نام این کتاب را فراموش نکنید.

۵- اسرار فروش، نوشته زیگ زیگلار:

زیگ زیگلار، در این کتاب، توضیح می دهد که هر کسی چگونه می تواند ایده هایش را بفروشد و تبدیل به فرد موفقی شود. او بیش از ۱۰۰ راهکار و راهنمایی حرفه ای از زبان فروشندگان موفق، برای موفقیت در فروش بیشتر، بازگو می کند. مطالعه این کتاب را حتما در برنامه های خود لحاظ کنید. در معرفی بهترین کتابهای دنیا در حوزه فروش، این کتاب، یکی از فوق العاده ترین کتاب هاست.

۶- رزرو شده، نوشته جاش ترنر:

کتاب “رزرو شده”، به ارائه ۵ گام مهم برای اینکه در حوزه فعالیت خود متخصص شوید، می پردازد. همچنین با این ۵ گام، مستقیم به سمت هدفتان پیش می روید. این گامها برای فروش نیز موثر است. زیرا می توان با آنها، تعداد قرار ملاقاتها برای معرفی محصولتان را بالا ببرید. با افزایش تعداد قرار ملاقاتها، در واقع می توانید تعداد مشتریان را افزایش دهید و این یعنی یک گام بزرگ به سمت موفقیت در فروش. 

۷- تسلط بر فروش برنامه نویسی شده: ۷ گام سیستماتیک برای تداوم موفقیت در فروش، نوشته اریک لافهلم:

اریک لافهلم در این کتاب درباره قدمهای فرآیند فروش برنامه نویسی شده حرف می زند. به عنوان مثال، راهکارهایی درباره چگونگی اثرگذاری بر مشتریان یا نحوه پاسخ گویی به اعتراضاتشان ارائه می کند. این کتاب، برای سرعت بخشیدن به کار، مناسب است و با تمرین این ۷ گام، فروش بهتری را تجربه خواهید کرد.

۸- نامه نهایی فروش، اثر دن کندی:

این کتاب، برای فروش در دورانی که از ایمیلها و راه های ارتباطی آنلاین استفاده می کنیم، بسیار مناسب است. در این کتاب، توضیح داده می شود که چرا بعضی نامه های فروش به خوبی کار می کنند و بسیاری نیز کارایی ندارند. همچنین، نویسنده نشان می دهد که چطور نامه های مناسبی را بنویسیم. در معرفی بهترین کتابهای دنیا در زمینه نگارش و ارسال نامه و ایمیل، این کتاب را حتما در نظر بگیرید.

۹- استراتژی های پیشرفته فروش، نوشته برایان تریسی:

استراتژی های پیشرفته فروش، مجموعه ای از تکنیکها و ابزارهایی را که فروشندگان موفق مورد استفاده قرار می دهند را معرفی می کند. روشهایی که نتایج فوری و مشخصی دارند. این کتاب، توضیح می دهد که چطور تصویر مناسبی از خود در هر وضعیت فروش ارائه دهید و می آموزد که چگونه بر روی عوامل عاطفی مشتری برای موفقیت ذر فروش، تمرکز کنید.

۱۰- هنر فروش، نوشته برایان تریسی:

برایان تریسی توضیح می دهد که در اوایل فروشندگی خود، هیچ راهی برای غلبه بر این جمله مشتری که “اجازه دهید به پیشنهادتان فکر کنم و خبر خواهم داد” پیدا نمی کرده است. اما در نهایت یک روش که بخوبی کار می کند را یافته است. این کتاب، دقیقا به شرح همین روش می پردازد.

 

استفاده از این ۱۰ کتاب، روند موفقیت در فروش را بسیار سریعتر می کند. در صورتی که قبلا این کتابها را خوانده اید، نظر خودتان را به ما بگویید. حتی اگر کتابی خوانده اید که زو این ۱۰ مورد نیست و می تواند برای موفقیت در فروش مفید باشد، خوشحال میشویم که در بخش نظرات، معرفی کنید.

 

برچسب خورده برای:
پیشنهاد میکنیم این مطالب رو هم مطالعه کنید:
bounce rate چیست؟ بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

bounce rate چیست؟ | بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

بررسی seo سایت باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

بررسی seo سایت | باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

مدیریت شبکه های اجتماعی با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی | با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی | چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

از این قسمت می توانید برای ارسال نظرات خود استفاده کنید

35 دیدگاه در “روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

 1. سلام. انسان ها به تنهایی نمیتوانند رشد و پیشرفت کنند. به اشتراک گذاشتن چنین مطالب ارزشمندی در جهت موفقیت و پیشرفت دیگران قابل ستایش است. ممنونم از مطلب خوبتون

  1. سلام
   راه های زیادی برای افزایش فروش آنلاین وجود داره. اما به طور کلی برای محصولات جدید بهترین راه فعالیت در شبکه های اجتماعی هست. البته این نکته رو هیچ وقت فراموش نکنیم که برای موفقیت در فضای انلاین بایستی صبور بود و پرتلاش.

 2. سلام
  دوست عزیز شما با توجه به تجربه ی خودتون
  از ۱۰ کتاب معرفی شده ی بالا
  برای کسی که یه تجربه ی ۲۰% در فروش دارد
  کدام کتاب را معرفی میکنید که ابتدا خوانده شود

  محصولی که ما برای فروش داریم در مغازه یا مکان خاصی به فروش نمیرسد (فروش محصول بازاریابی شبکه ای)

  ممنون

  1. سلام و عرض ادب
   به طور کلی فروش، نوعی هنر محسوب میشه. یعنی قرار نیست که دنبال فرمول خاصی باشیم برای افزایش فروش. کافیه صرفا یا نیاز مشتری رو شناسایی کنید یا در او احساس نیاز رو روشن کنید. این موضوع هم برمیگرده به روانشناسی فروش. بنظرم دنبال صرفا یک یا دو کتاب خاص نباشید. کتابهایی که شامل تجربیات فروشندگان موفق هستند، عالیه.
   موفق و سربلند باشید.

 3. ممنون از مقاله بسیار خوبتوت بزرگوار دقیقا به نکات مهمی اشاره کردین و فکر می کنم برای درک بهتر این مسئله بهترین راه این هست که ما خودمون رو بجای کاربری که به دنبال اون مطلب هست قرار بدیم و عواملی که سبب جذابیت ما میشه رو ب کار ببریم

 4. سلام برزن دیده شده که برای شروع کار خیلی با رفتار متعادل و قیمت پایین مشتری ها رو جذب می کنن اما بعد با بالا بردن قیمت سعی می کنن چون مشتریشون زیاده بیشتر سود کسب کنن من خودم بالشخه به این مورد برخورد کنتم هیچوقت ازون فروشگاه خرید نمی کنم چون ذهنیتم در رابطه با فروشنده اون بخش طبعا تخریب میشه

 5. سلام

  جالبه برام از وقتی اومدم سایتتون ۱ ساعت گذشته و متوجه نشدم خخخخ

  هرچی میچرخم اینجا قسمت هایی که دوست دارم پیدا میکنم

  سایت خوبی پیدا کردم ولی سر سری سایتتونو دیدم حالا سایتتونو تو گوشیم سیو کردم وقتم ازاد شد میام دوباره میبینم

  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*