دریافت رایگان 5 قسمت نخست قورباغه را راحت قورت بده
شما می توانید 5 قسمت نخست دوره آموزشی " قورباغه را راحت قورت بده" را به رایگان دریافت نمایید.
رایگان – دریافت

طرح شرطی کردن | از شرطی کردن ذهن برای تغییرات استفاده کنیم

طرح شرطی کردن ذهن آموزشهایی دارد . این راه ها برای ایجاد تغییر و تفاوت در سبک نگرش ها بیان شده اند که باعث میشود شما روشهایی را جایگزین نمایید
چکیده:

طرح شرطی کردن ذهن آموزشهایی دارد . این راه ها برای ایجاد تغییر و تفاوت در سبک نگرش ها بیان شده اند که باعث میشود شما روشهایی را جایگزین نمایید

فراگیری طرح شرطی کردن ذهن

سلام و درودی بیکران خدمت شما یاران همیشگی سایت نوین شغل. امیدوارم سلامت باشید. در مقالات قبل ایجاد تغییر در وضعیت را با هم بررسی کردیم. گفتیم برای تغییر دادن وضعیت ابتدا باید از خودمان شروع کنیم و خودمان مسئول تغییر دادن باشیم. در اینجا میخواهیم طرح شرطی کردن ذهن را بررسی کنیم که برای ایجاد تغییر در وضعیت لازم است. در گام اول ابتدا باید تصمیم بگیرید و مشخص کنید چه عواملی شما را از تغییر باز میدارد.

گام اول در فراگیری طرح شرطی کردن ذهن

به یاد داشته باشید که ما به هر چیزی توجه کنیم آن را به دست می آوریم.. برای مثال به جای اینکه خودتان را سرگرم و مشغول کاری که دلتان راضی به انجامش نیست کنید، به روشنی و صراحت آن چیزی را که میخواهید بیان کنید. به عنوان نمونه به جای اینکه ترک سیگار را هدف خود قرار دهید، تصمیم بگیرید که میخواهید شخصی سالم و سرزنده و پرتحرکی نسبت به قبل باشید. هر چقدر در این باور ها ریزتر شوید، قدرت بیشتری برای رسیدن به هدف پیدا خواهید کرد.

گام دوم برای فراگیری طرح شرطی کردن ذهن

اعمال فشار کنید. سعی کنید از خودتان بپرسید اگر این رفتار یا حس را تغییر ندهم به چه قیمتی برای من تمام خواهد شد؟ اگر این تغییر را ایجاد نکنم چه چیزی را در زندگی از دست میدهم؟ چگونه این تغییر بر شغل من اثر خواهد گذاشت؟  اینها سوالاتی است که اگر تغییر نکنید یه جور شما را میترساند.. یه جور ناراحتتان میکند.. اینجور سوالات نیاز است. چون به شما گوشزد میکند اگر تغییر نکنید اتفاقات بدی ممکن است رقم بخورد..

از طرفی : این سوالات را هم از خودتان بپرسید که اگر این حس را تغییر دهم چقدر حالم بهتر خواهد شد ؟؟ چقدر موجب شادمانی ام میشود؟؟ دوستان و خانواده ام چه حسی پیدا خواهند کرد؟؟ با این سوالات تاثیرات خوشایند تغییر کردن را تجربه میکنید.. این سوالات حس مثبت و خوب به شما میدهد.

گام سوم برای فراگیری طرح شرطی کردن ذهن

الگوهای محدود کننده را حذف کنید.. برای فراگیری طرح شرطی کردن ذهن باید الگوهایی که شما را محدود میکنند حذف کنید. مثلا شده مگسی را ببنید که برای فرار از اتاقی مدام خودش را به در و دیوار و پنجره میکوبد؟ ایا تا به حال فردی را انگونه دیده اید؟ که برای خروج از بحران بی مهابا و بیگدار خود را به آب میزند؟ این به این دلیل است که اینگونه افراد شاید انگیزه کافی برای رسیدن به هدف را داشته باشند، اما چون که راه های درست و مناسب و الگوهای دقیقی را انتخاب نکرده اند و سعی دارند با پافشاری روی یک حرکت خاص و یک مسیر به هدفشان دست یابند، دچار چنین وضعیتی بحرانی شده اند. برای ایجاد الگوی جدید باید الگوهای قبل را از بین ببرید. با این کار میتوانید سرعت تغییر را حس کنید.

گام چهارم برای فراگیری طرح شرطی کردن ذهن

جایگزین جدید و قدرتمند داشته باشید. دوستان عزیز ! مطالعه بر روی معتادین نشان داده است که میزان برگشت پذیری بین افراد مختلف متفاوت است. کسانی که توسط دیگران و عوامل خارجی مجبور به ترک اعتیاد شده بودند، به محض رهایی از زندان بلافاصله به اعتیاد رو آوردند. کسانی که خودشان انگیزه داشتند برای ترک اعتیاد تقریبا دو سال به سمت این ماده برنگشتند. اما کسانی که اعتیادشان را با جایگزین دیگری مثل توجه به دین یا یاد گرفتن کاری جدید جایگزین کردند حدود ۸ سال بدون بازگشت به اعتیاد سپری کردند و اکثریت آنها حتی به اعتیاد رو نیاوردند.

پس برای تغییر کردن سعی کنید جایگزین خوبی برای درد و ناراحتی تان به سمت شادی انتخاب کنید.

مقاله رو به رو را بخوانیدایجاد تغییر در وضعیت | چگونه با ایجاد کردن تغییر میتوانیم به هدف نزدیک شویم؟

پیشنهاد میکنیم این مطالب رو هم مطالعه کنید:
bounce rate چیست؟ بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

bounce rate چیست؟ | بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

بررسی seo سایت باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

بررسی seo سایت | باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

مدیریت شبکه های اجتماعی با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی | با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی | چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

از این قسمت می توانید برای ارسال نظرات خود استفاده کنید

35 دیدگاه در “روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

 1. سلام. انسان ها به تنهایی نمیتوانند رشد و پیشرفت کنند. به اشتراک گذاشتن چنین مطالب ارزشمندی در جهت موفقیت و پیشرفت دیگران قابل ستایش است. ممنونم از مطلب خوبتون

  1. سلام
   راه های زیادی برای افزایش فروش آنلاین وجود داره. اما به طور کلی برای محصولات جدید بهترین راه فعالیت در شبکه های اجتماعی هست. البته این نکته رو هیچ وقت فراموش نکنیم که برای موفقیت در فضای انلاین بایستی صبور بود و پرتلاش.

 2. سلام
  دوست عزیز شما با توجه به تجربه ی خودتون
  از ۱۰ کتاب معرفی شده ی بالا
  برای کسی که یه تجربه ی ۲۰% در فروش دارد
  کدام کتاب را معرفی میکنید که ابتدا خوانده شود

  محصولی که ما برای فروش داریم در مغازه یا مکان خاصی به فروش نمیرسد (فروش محصول بازاریابی شبکه ای)

  ممنون

  1. سلام و عرض ادب
   به طور کلی فروش، نوعی هنر محسوب میشه. یعنی قرار نیست که دنبال فرمول خاصی باشیم برای افزایش فروش. کافیه صرفا یا نیاز مشتری رو شناسایی کنید یا در او احساس نیاز رو روشن کنید. این موضوع هم برمیگرده به روانشناسی فروش. بنظرم دنبال صرفا یک یا دو کتاب خاص نباشید. کتابهایی که شامل تجربیات فروشندگان موفق هستند، عالیه.
   موفق و سربلند باشید.

 3. ممنون از مقاله بسیار خوبتوت بزرگوار دقیقا به نکات مهمی اشاره کردین و فکر می کنم برای درک بهتر این مسئله بهترین راه این هست که ما خودمون رو بجای کاربری که به دنبال اون مطلب هست قرار بدیم و عواملی که سبب جذابیت ما میشه رو ب کار ببریم

 4. سلام برزن دیده شده که برای شروع کار خیلی با رفتار متعادل و قیمت پایین مشتری ها رو جذب می کنن اما بعد با بالا بردن قیمت سعی می کنن چون مشتریشون زیاده بیشتر سود کسب کنن من خودم بالشخه به این مورد برخورد کنتم هیچوقت ازون فروشگاه خرید نمی کنم چون ذهنیتم در رابطه با فروشنده اون بخش طبعا تخریب میشه

 5. سلام

  جالبه برام از وقتی اومدم سایتتون ۱ ساعت گذشته و متوجه نشدم خخخخ

  هرچی میچرخم اینجا قسمت هایی که دوست دارم پیدا میکنم

  سایت خوبی پیدا کردم ولی سر سری سایتتونو دیدم حالا سایتتونو تو گوشیم سیو کردم وقتم ازاد شد میام دوباره میبینم

  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*