دریافت رایگان 5 قسمت نخست قورباغه را راحت قورت بده
شما می توانید 5 قسمت نخست دوره آموزشی " قورباغه را راحت قورت بده" را به رایگان دریافت نمایید.
رایگان – دریافت

ثروتمند شدن | برای ثروتمند شدن بایستی این ۳ کار را انجام داد!

ثروتمند شدن برای ثروتمند شدن بایستی این 3 کار را انجام داد!
چکیده:

ثروتمند شدن یا پولدار شدن سودایی هستش که همه ما در سر داریم. اما این مهم راهکارهایی دارد که بدون انجام آن به ثروت دست نخواهیم یافت..

ثروتمند شدن با ۳ راهکار ساده

سلام عرض میکنم خدمت شما یاران همیشگی سایت نوین شغل. برای ثروتمند شدن شما به این راهکارها نیاز دارید:

ثروتمند شدن !!! پولدار شدن !!! همه ی ما سودای ثروتمندی و پولداری را در سر داریم… هیچ کس وجود ندارد که بگوید من از پول خوشم نمیاد.. اگر هم بگوید دروغ گفته است..هر چند سلامتی از پول مهم تر است. اما انصافا گاهی سلامتی انسان به خطر میوفتد که اگر پول در دستش نباشد ممکن است دور از جان، جان به جان آفرین تسلیم کند.

زندگی بدون پول و ثروت قطعا آرزوی هیچ کس نیست

یکی از بستگان من، دور از شما به بیماری سرطان مبتلا شد.. اما خدا را شکر آنقدر پول دار بودن که تونستن از پس هزینه های نجومی این بیماری بر بیان و شکر خدا سلامتیشونو به دست آوردن.. اما اگر خدایی نکرده از قشر فقیر جامعه بودن الان اون طفلی زیر خروارها خاک خوابیده بود. خب خب.. کافیه بحث و غم انگیزش نکنم. شرمندتونم. مجبور بودم چنین مثالی را بگم. انشالله همه شما عزیزای دل سالم و سلامت باشید و هرگز پاتون به دکتر و بیمارستان باز نشه.. بیاییم حرفای قشنگ بزنیم.

فکر کردن به ثروتمند شدن هم لذت بخشه

سودای پولدار شدن. به به.. دو هزاری های آبی… هزار تومنی های سبز.. تراولهای بنفش.. قشنگه واقعا.. خرید ویلا توی رامسر.. خرید خونه توی کالیفرنیا.. خرید مازاراتی و پورشه کاین..چی میخواین.. چی توی ذهنتونه؟؟؟؟؟ هر چی هست بگین.. هر چی میخواین بگین.. به من نه… به خودتون.. هر روز و هر روز تکرار کن چی میخوای.. تو لایق بهترین هایی. تو یکبار زندگی میکنی و یکبار به دنیا اومدی.. پس باید به بهترین نحو از این روزات استفاده کنی..

اصلا میدونید چیه.. پوستر بهترین ماشینهایی که دوستش دارین رو بچسبونید به در و دیوار اتاق.

به خودتون بگین من اینو میخوام. یه روزی میخرمش.بهشون نگاه کنید. خودتونو تصور کنید توی اون ویلا یا توی اون ماشین. باور کنید بهشون میرسید اگر تلاش کنید و بخواهید.. باید گام به گام پیش برین..از قدیم بحث اینکه علم بهتر است یا ثروت بوده و هنوز هم هست.. به نظر شما علم بهتره یا ثروت؟؟؟

به نظر من علم به دست آوردن ثروت از همه چیز مهمتره.. من و همکارانم در اینجا به شما علم به دست آوردن ثروت را یاد میدیم.. با ما همراه باشید

۳ کاری که برای ثروتمند شدن بایستی حتما انجام دهیم

۱_تهیه کردن لیستی از تمام هدف ها

یادتون باشه تنها در شرایطی موفقیت درب خانه شما رو میزنه که مدام هدفهاتون پیش چشماتون باشن. ثروتمند شدن راه های ساده ای داره.. ثروتمند شدن هیچ ترسی نداره.. فقط باید قدم برداری و بخواهی….صبح که بیدار میشین بایستین جلو آینه. یاد اون ویلایی که قراره بری توش زندگی کنی بیافت..جونت داره تازه میشه مگه نه؟ یه نفس عمیق بکش… تجسم کن هوای رامسر و …. چه لذتی داره ها.. فکر کن کنار عزیزانت داری چای مینوشی… همه ی اینا اتفاق میوفته.. عجله نکن.. اما شرط داره.. باید هدفات رو بنویسی.

باید و باید تمام اهدافت رو بنویسی!

باید با خودت تکرارش کنی.. همه هدفهاتو لیست کن. به چی میخوای برسی؟ یه لیست از هدفهات آماده کن. اصلا بچسبون به درب یخچال.. نه؟ اصلا بذار داخل جیب کت شلوارت. بذار هر وقت که دیدی یادت بیوفته کی هستی و قراره به کجا برسی.. بدونی هدفت چیه. همین بهت انگیزه میده رفیق..به خدا اونوقته که حاضری برای رسیدن به ثروت و هدفات شب را هم نخوابی و تلاش کنی.. پس از همین الان بلند شو و هدفهاتو لیست کن. پولسازی راهکار داره رفیق.. ویلای شمال یادت نره..

۲_از مشورت و تجارب دیگران استفاده کنیم

همیشه و همه جا مشورت کردن و استفاده از تجارب دیگران راه ها و مسیرهای زیادی را پیش روی ما باز خواهد کرد. همینکه راه و چاه را به صورت رایگان در اختیار ما قرار میدهند بسیار عالی و با ارزشه..به نظر من مشورت کردن و استفاده از تجارب افراد موفق، بهترین و کم ریسک ترین راه برای قدم گذاشتن توی مسیرهای پر پیچ و خم زندگیه.. شاید بپرسین چرا؟ چون که اگر قرار باشه خود ما و به تنهایی و بدون داشتن رهبر و سرگروه مسیری را انتخاب کنیم و به سمتش بریم شاید به دلیل عدم آگاهی از مسیر های سخت زندگی به مشکل بربخوریم.

بدون مشورت، احتمال شکست خوردن زیاد خواهد بود.

اما با استفاده از تجارب افراد موفق این راه برایمان راحت تر میشه و مسیر هموار تر خواهد شد..دقیقا مانند کسانی که با رهبر و لیدر به کوهنوردی میروند.. چون آن فرد که مسئولیت گروه را در اختیار دارد به عنوان فرد با تجربه ای هست که نقش کاپیتان را دارد.. او مسیر را به خوبی میشناسد و از خطرات احتمالی آگاه است. پس استفاده از افراد با تجربه در زندگی به ما کمک فراوانی خواهد کرد. مشورت با سرمایه داران و کسانی که درست به ثروت رسیده اند ما را در رسیدن به ثروت و کسب موفقیت بی نهایت کمک خواهد کرد.ثروتمند شدن راهکار داره.. پولسازی و درامد زایی راه داره ..ما به شما یاد میدیم…

توصیه میشود مقاله رو به را بخوانیدعزت نفس | چگونه میتوان عزت نفس را قوی تر جلوه داد؟

۳_ برای ثروتمند شدن مهارت ها و توانایی های خود را بسنجیم

همه ی ما به دور از شرایطی که داریم چه جسمی و چه روحی ، مهارتها و توانایی های زیادی را داریم که باید تک تک آنها را بشناسیم. برای رسیدن به هدف ها باید موانع را برداریم.. باید توانایی های خود را با عزمی راسخ شناسایی کنیم و به سمت هدف قدم برداریم. باید هر روز این کلمه ی جادویی را تکرار کنیم که ” من میتوانم” بارها و بارها در ضمیر ناخودگاهمان باید نقش ببندد. هیچ نقصانی نباید ما را از هدفمون دور کند. خیلی از افراد ثروتمند در شرایط بسیار سخت جسمی و روحی زمان خود بوده اند..

 برای پولدار شدن هیچ محدودیتی وجود ندارد..

مثل جناب اقای عظیم زاده.. که یکی از سرمایه دارن کنونی مملکت ما است. اما آیا به زندگی پر از سختی ایشان توجهی کرده اید؟ این فرد در شرایط بسیار سخت مالی در  دوران کودکی بوده اند.. اما با شناخت توانایی ها و مهارتهایشان که بافتن فرش بوده توانسته به این نقطه برسد.پس مهم اینه که به تواناییها و مهارتها دست پیدا کنیم و در راه درست به کار ببندیم.قرار نیست شرایط همه یکسان باشد.خدا هر کسی را متفاوت از دیگری آفریده است.پس من به شما میگویم.. تو میتوانی…تو میتوانی. چون میخواهی.. چون توانایی های تو بیش از همه است. از همین لحظه تلاش کن.. تو لایق بهترین ها هستی..باید پولسازی کنی

همتون رو به خدای بزرگ و منان میسپارم. یا علی مدد

 

پیشنهاد میکنیم این مطالب رو هم مطالعه کنید:
bounce rate چیست؟ بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

bounce rate چیست؟ | بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

بررسی seo سایت باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

بررسی seo سایت | باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

مدیریت شبکه های اجتماعی با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی | با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی | چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

از این قسمت می توانید برای ارسال نظرات خود استفاده کنید

35 دیدگاه در “روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

 1. سلام. انسان ها به تنهایی نمیتوانند رشد و پیشرفت کنند. به اشتراک گذاشتن چنین مطالب ارزشمندی در جهت موفقیت و پیشرفت دیگران قابل ستایش است. ممنونم از مطلب خوبتون

  1. سلام
   راه های زیادی برای افزایش فروش آنلاین وجود داره. اما به طور کلی برای محصولات جدید بهترین راه فعالیت در شبکه های اجتماعی هست. البته این نکته رو هیچ وقت فراموش نکنیم که برای موفقیت در فضای انلاین بایستی صبور بود و پرتلاش.

 2. سلام
  دوست عزیز شما با توجه به تجربه ی خودتون
  از ۱۰ کتاب معرفی شده ی بالا
  برای کسی که یه تجربه ی ۲۰% در فروش دارد
  کدام کتاب را معرفی میکنید که ابتدا خوانده شود

  محصولی که ما برای فروش داریم در مغازه یا مکان خاصی به فروش نمیرسد (فروش محصول بازاریابی شبکه ای)

  ممنون

  1. سلام و عرض ادب
   به طور کلی فروش، نوعی هنر محسوب میشه. یعنی قرار نیست که دنبال فرمول خاصی باشیم برای افزایش فروش. کافیه صرفا یا نیاز مشتری رو شناسایی کنید یا در او احساس نیاز رو روشن کنید. این موضوع هم برمیگرده به روانشناسی فروش. بنظرم دنبال صرفا یک یا دو کتاب خاص نباشید. کتابهایی که شامل تجربیات فروشندگان موفق هستند، عالیه.
   موفق و سربلند باشید.

 3. ممنون از مقاله بسیار خوبتوت بزرگوار دقیقا به نکات مهمی اشاره کردین و فکر می کنم برای درک بهتر این مسئله بهترین راه این هست که ما خودمون رو بجای کاربری که به دنبال اون مطلب هست قرار بدیم و عواملی که سبب جذابیت ما میشه رو ب کار ببریم

 4. سلام برزن دیده شده که برای شروع کار خیلی با رفتار متعادل و قیمت پایین مشتری ها رو جذب می کنن اما بعد با بالا بردن قیمت سعی می کنن چون مشتریشون زیاده بیشتر سود کسب کنن من خودم بالشخه به این مورد برخورد کنتم هیچوقت ازون فروشگاه خرید نمی کنم چون ذهنیتم در رابطه با فروشنده اون بخش طبعا تخریب میشه

 5. سلام

  جالبه برام از وقتی اومدم سایتتون ۱ ساعت گذشته و متوجه نشدم خخخخ

  هرچی میچرخم اینجا قسمت هایی که دوست دارم پیدا میکنم

  سایت خوبی پیدا کردم ولی سر سری سایتتونو دیدم حالا سایتتونو تو گوشیم سیو کردم وقتم ازاد شد میام دوباره میبینم

  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*