دریافت رایگان 5 قسمت نخست قورباغه را راحت قورت بده
شما می توانید 5 قسمت نخست دوره آموزشی " قورباغه را راحت قورت بده" را به رایگان دریافت نمایید.
رایگان – دریافت

بررسی seo سایت | باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

بررسی seo سایت باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!
چکیده:

بررسی seo سایت یکی از مهمترین وظایف هر مدیر وبسایتی است. اما گاهی باورهای غلط درباره seo باعث می شود بازخورد مناسبی از سایت خود نگیریم.

سلام؛ میدونم که seo سایت حسابی فکرتون رو مشغول کرده… seo کلمه ای است که تا چندین سال پیش، افراد زیادی با آن آشنا نبودند. اما همزمان با رشد وبسایت داری، این واژه نیز بر سر زبانها افتاد. واقعا بررسی seo سایت چه اهمیتی دارد؟ چرا seo به قدری اهمیت دارد که حتی بزرگترین سایتها ایران که بازدید کننده زیادی هم دارند، باز هم میخواهند seo خوبی داشته باشند؟ ما قبلا در مقاله سئو سایت چیست | خودتان به رایگان سایتتان را بهینه سازی کنید! درباره این که چطور سئو سایت را خودتان انجام دهید، صحبت کردیم. اما در این مقاله میخواهیم به اهمیت بررسی seo سایت بپردازیم.

اهمیت بررسی seo سایت :

وقتی حرف از seo سایت به میان می آید، هزاران سوال در ذهن مدیر وبسایت شکل میگیرد. آیا سایت من برای گوگل بهینه است؟ seo چقدر می تواند سایت مرا رشد دهد؟ و… . دوستان خوبم، بدون بررسی seo سایت نیز می توان رشد کرد، اما سرعت رشد کم خواهد بود. seo کمک می کند خیلی سریعتر در موتورهای جستجو دیده شویم. خب وتی همچین امتیاز بزرگی وجود دارد، چرا اینکار را نکنیم. seo به قدری باعث افزایش رشد سایت می شود که بسیاری از سایتها حاضرند ماهانه میلیونها تومان خرج آن کنند.

اهمیت seo  بر هیچ کس پوشیده نیست. اما یک سری باورهای غلط وجود دارد که در اینجا آنها را مرور میکنیم:

۱- بررسی seo سایت برای یکبار کافی است!

یک باور بسیار اشتباه این است که برخی فکر میکنند اگر یکبار سایت خود را از نظر seo بررسی کنند، کافی است. دائما بایستی سایت خود را از نظر seo بررسی کنیم. زیرا هم ممکن است برخی صفحات سایتمان نیاز به بررسی بیشتر داشته باشند و هم اینکه، قوانین seo دائما در حال پیشرفت هستند. پس بایستی خود را به روز نگه داریم. بایستی همواره مطمئن باشیم که در بالاترین کیفیت از seo قرار داریم.

بهترین کار این است که برنامه هفتگی و ماهانه برای بررسی seo سایت خود داشته باشید. مقالات روز را مطالعه کنید. سایت خود را از زوایای مختلف آنالیز کنید. از وبسایتهای چک کننده seo استفاده کنید. از مشاوران برای اینکار کمک بگیرید. سایت نوین شغل نیز به شما کمک میکند و می توانید از طریق همین صفحه، درخواست مشاوره رایگان بفرستید.

۲- فقط seo کافی است!

برخی از دوستان تصور اشتباه دیگری دارند. آنها فکر میکنند که اگر چندین میلیون تومان خرج seo سایت کنند، بزودی کلی کاربر وارد سایتشان خواهد شد. در حالی که برای سرازیر شدن کاربر، بایستی وبسایت پویا داشته باشید. هم بایستی محتوای خوب ایجاد کنید و هم بایستی به خوبی خود را معرفی کنید. در واقع seo کمک میکند که موتورهای جستجوگر، سریعتر به سایت شما حساس شوند.

اما بایستی پیشفرض کار رعایت شود. پیشفرض کار این است که شما محتوای مفید در سایت خود ایجاد کنید. محتوا بدون seo ، فقط سرعت رشد را کاهش میدهد اما seo بدون محتوا، اصلا رشدی را ایجاد نمی کند.

۳- اصل تداوم را نمی دانیم!

بسیاری از دوستان ۲ مشکل اول را ندارند. یعنی هم برنامه برای بررسی seo سایت دارند و هم محتوا تولید می کنند. اما توجهی به اصل تداوم ندارند. اصل تداوم می گوید که بایستی هر روز برای وبسایت خود برنامه داشته باشید و همیشه وبسایت را بروز نگه دارید. هر روز بایستی محتوای جدید در سایت قرار دهید. البته دقت کنید که محتوای باکیفیت بایستی درج کنید.

بروزرسانی مداوم سایت بسیار مهم و حیاتی است. محتوا مانند خون در رگ است. بایستی هر روز جریان محتوا را در سایت خود برقرار کنید.

برچسب خورده برای:
پیشنهاد میکنیم این مطالب رو هم مطالعه کنید:
bounce rate چیست؟ بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

bounce rate چیست؟ | بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

بررسی seo سایت باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

بررسی seo سایت | باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

مدیریت شبکه های اجتماعی با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی | با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی | چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

از این قسمت می توانید برای ارسال نظرات خود استفاده کنید

6 دیدگاه در “روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

  1. سلام. انسان ها به تنهایی نمیتوانند رشد و پیشرفت کنند. به اشتراک گذاشتن چنین مطالب ارزشمندی در جهت موفقیت و پیشرفت دیگران قابل ستایش است. ممنونم از مطلب خوبتون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*