۱۰-book-sale-success

معرفی ۱۰ کتاب برای موفقیت در فروش

خلاصه:

بسیار مهم است که زمانی را به یادگیری و پیشرفت خود اختصاص دهید، بویژه اگر قصد موفقیت در فروش را دارید. مطالعه تعدادی از بهترین کتابهایی که در حوزه موفقیت در فروش، تاکنون نوشته شده اند، می تواند فرآیند تسلط شما در فروش را سرعت دهد و همه نبه های تکنیک های فروشتان را بهبود بخشد.

به عنوان مثال برایان تریسی را در نظر بگیرید. این نویسنده موفق، هزاران کتاب در حوزه های مختلف را مطالعه کرده است. به گفته خودش، او در حوزه موفقیت در فروش، صدها کتاب عالی را مطالعه کرده و از دانش موجود در این کتابها، برای دوره های آموزشی موفقیت در فروش خود استفاده کرده است. این اقدام برایان تریسی، نشان دهنده اهمیت فراوان مطالعه کتابهاست.

در اینجا لیستی از ۱۰ کتاب مهم و مفید برای موفقیت در فروش را برایتان تهیه کرده ایم که با استفاده از آنها، خیلی بهتر از قبل می توانید بفروشید و موفقیت در فروش را تجربه کنید:

۱- بیاندیشید و ثروتمند شوید، نوشته ناپلئون هیل:

ناپلئون هیل، عادات افراد بسیار موفق را مطالعه کرده است و ۱۳ اصل مهمی را شناسایی کرده تا اگر بخواهیم به موفقیت برسیم، می توانیم از آنها استفاده کنیم. کتاب “بیاندیشید و ثروتمند شوید” یکی از بهترین کتابهایی است که تاکنون نوشته شده است. این کتاب نه تنها برای موفقیت در فروش مورد استفاده است، بلکه می توان از اصول آن، در هر بخش دیگری از زندگی بهره گرفت.

۲- معارفه های بی پایان، نوشته باب بورگ:

این کتاب یاد می دهد که چطور، مشتریانی را که علاقه مند به محصولی که شما در حال فروشش هستید، را ذب کنید. در این کتاب، اصول ثابت شده ای معرفی شده اند. خواندن این کتاب برای هر کارآفرینی بسیار عالی است، زیرا از محتواهای مهم و حیاتی برای موفقیت در فروش، تشکیل شده است.

۳- روانشناسی فروش، نوشته برایان تریسی:

هدف اصلی این کتاب، ارائه ایده ها و روشها و استراتژی هایی است که با استفاده از آنها، می توانید به سرعت فروش بیشتری را تجربه کنید. این کتاب شامل روشهایی برای موفقیت در فروش است که برایان تریسی، خود نیز از آنها بارها و بارها استفاده کرده است. با استفاده از این کتاب، بسیاری از افراد، فروش بیشتری را تجربه کرده اند و ثروتمند شده اند.

۴- آیین دوست یابی، اثر دِیل کارنگی:

این کتاب، یکی از اولین کتابهای خودآموز برای فروش بهتر و موفقیت در فروش است. این کتاب یاد می دهد که چه کار کنید تا مردم شما را دوست داشته باشند و چگونه در جذب مشتری جدید موفق باشید و تبدیل به یک فروشنده بهتری شوید. این کتاب برای کسانی که فروش شخصی دارند، بسیار مناسب است.

۵- اسرار فروش، نوشته زیگ زیگلار:

زیگ زیگلار، در این کتاب، توضیح می دهد که هر کسی چگونه می تواند ایده هایش را بفروشد و تبدیل به فرد موفقی شود. او بیش از ۱۰۰ راهکار و راهنمایی حرفه ای از زبان فروشندگان موفق، برای موفقیت در فروش بیشتر، بازگو می کند. مطالعه این کتاب را حتما در برنامه های خود لحاظ کنید.

۶- رزرو شده، نوشته جاش ترنر:

کتاب “رزرو شده”، به ارائه ۵ گام مهم برای اینکه در حوزه فعالیت خود متخصص شوید، می پردازد. همچنین با این ۵ گام، مستقیم به سمت هدفتان پیش می روید. این گامها برای فروش نیز موثر است. زیرا می توان با آنها، تعداد قرار ملاقاتها برای معرفی محصولتان را بالا ببرید. با افزایش تعداد قرار ملاقاتها، در واقع می توانید تعداد مشتریان را افزایش دهید و این یعنی یک گام بزرگ به سمت موفقیت در فروش.

۷- تسلط بر فروش برنامه نویسی شده: ۷ گام سیستماتیک برای تداوم موفقیت در فروش، نوشته اریک لافهلم:

اریک لافهلم در این کتاب درباره قدمهای فرآیند فروش برنامه نویسی شده حرف می زند. به عنوان مثال، راهکارهایی درباره چگونگی اثرگذاری بر مشتریان یا نحوه پاسخ گویی به اعتراضاتشان ارائه می کند. این کتاب، برای سرعت بخشیدن به کار، مناسب است و با تمرین این ۷ گام، فروش بهتری را تجربه خواهید کرد.

۸- نامه نهایی فروش، اثر دن کندی:

این کتاب، برای فروش در دورانی که از ایمیلها و راه های ارتباطی آنلاین استفاده می کنیم، بسیار مناسب است. در این کتاب، توضیح داده می شود که چرا بعضی نامه های فروش به خوبی کار می کنند و بسیاری نیز کارایی ندارند. همچنین، نویسنده نشان می دهد که چطور نامه های مناسبی را بنویسیم.

۹- استراتژی های پیشرفته فروش، نوشته برایان تریسی:

استراتژی های پیشرفته فروش، مجموعه ای از تکنیکها و ابزارهایی را که فروشندگان موفق مورد استفاده قرار می دهند را معرفی می کند. روشهایی که نتایج فوری و مشخصی دارند. این کتاب، توضیح می دهد که چطور تصویر مناسبی از خود در هر وضعیت فروش ارائه دهید و می آموزد که چگونه بر روی عوامل عاطفی مشتری برای موفقیت ذر فروش، تمرکز کنید.

۱۰- هنر فروش، نوشته برایان تریسی:

برایان تریسی توضیح می دهد که در اوایل فروشندگی خود، هیچ راهی برای غلبه بر این جمله مشتری که “اجازه دهید به پیشنهادتان فکر کنم و خبر خواهم داد” پیدا نمی کرده است. اما در نهایت یک روش که بخوبی کار می کند را یافته است. این کتاب، دقیقا به شرح همین روش می پردازد.

 

استفاده از این ۱۰ کتاب، روند موفقیت در فروش را بسیار سریعتر می کند. در صورتی که قبلا این کتابها را خوانده اید، نظر خودتان را به ما بگویید. حتی اگر کتابی خوانده اید که زو این ۱۰ مورد نیست و می تواند برای موفقیت در فروش مفید باشد، خوشحال میشویم که در بخش نظرات، معرفی کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *