مقدمه- فایل اصلی- درسها و ماجراهای فروش

عنوان محصول:

         توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.توضبحات مربوط به محصول.

ضمانت محصول:

این محصول به مدت ۷ روز پس از خرید ضمانت بازگشت وجه خواهد داشت. در صورتی که بنا به هر دلیل از محصول رضایت نداشتید، می توانید درخواست بازگشت وجه خود را اعلام نمایید. وجه مورد نظرتان، به شارژ کیف پولتان اضافه خواهد شد.

مزایای خرید:

  • با خرید این محصول ۲۰ درصد مبلغ محصول، شارژ هدیه به کیف پولتان اضافه می شود که قادر خواهید بود، محصولات دیگر را خریداری کنید.
  • تمام کسانی که این محصول را خریداری می کنند، در صورتی که تغییراتی در محصول ایجاد شود، بصورت رایگان از آن بهره مند خواهند شد.

خرید این محصول

نوع فایل:

مدت زمان:

حجم فایل:

قیمت محصول: 200 تومان
افزودن به سبد خرید

ضمانت محصول:
در صورت عدم رضایت از محصول، بدون هیچ سوالی، وجه واریزی به کیف پولتان انتقال خواهد یافت.

ویژگی های کتاب درس ها و ماجراهای فروش:

بدون شک یکی از مهمترین بخش های هر شغلی، فروش هست. فروش مرحله به ثمر نشستن همه تلاشهاست و دقیقا به همین دلیل، بسیاری از شرکتها حاضرند سرمایه گذاری زیادی توی این بخش کنن. بخش فروش هست که میتونه یه سرمایه گذاری رو به ثمر بنشونه و یا کلا نابود کنه. اما چطور میشه هنر فروشندگی رو یاد گرفت؟ چه نکاتی وجود داره که باعث میشه بعضی ها با تجربه کم فروشنده هایی عالی هستند ولی بعضی دیگه با کلی سال تجربه هنوز نمیتونن خوب بفروشن؟ چیکار کنیم که بتونیم محصولی رو خوب بفروشیم؟ آیا واسه اینکه فروشنده خوبی باشیم باید صرفا قدرت بیان خوبی داشته باشیم؟ اصلا چطور میتونیم مهارتهامون رو بهبود بدیم و فروشمون رو بیشتر کنیم؟ کلی سوال دیگه هم هست که در مورد فروشندگی مطرح میشه! این کتاب مجموعه ای از درسها و اصول فروشندگی و فروش موفق است.
کتاب درسها و ماجراهای فروش، نوشته لوید آلارد، سعی کرده که با بیان تجربیات فروشندگان حرفه ای و مقایسه عملکردشون با فروشندگان معمولی، بهترین نکات رو برای ما جمع آوری کنه. برای همین اگر دلتون میخواد یکی از بهترین کتابهای عرصه فروش رو داشته باشید، پیشنهاد ما اینه که این کتاب رو تهیه کنید. گروه نوین شغل هم، با توجه به جذابیت زیاد این کتاب، فایل صوتی اون رو براتون تهیه کرده.
درسهایی که در کتاب ذکر شده به تقویت عده زیادی فروشنده، مدیر، نیروی جدید و موفق و مشتاقان بسیاری کمک کرده است. گروه وسیعی از افراد با تجربه و بی تجربه، با مطالعه این درسها و به کار گیری اصولی که یاد گرفته اند، فروشندگان موفقی شده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *