دریافت رایگان 5 قسمت نخست قورباغه را راحت قورت بده
شما می توانید 5 قسمت نخست دوره آموزشی " قورباغه را راحت قورت بده" را به رایگان دریافت نمایید.
رایگان – دریافت

افزایش بازدید سایت – ویدیوها چطور میتوانند، ترافیک و بازدید سایت را بالا ببرند؟

افزایش بازدید سایت
چکیده:

افزایش بازدید سایت یکی از مهمترین اهداف سایت داری است. قبل از چشمگیر شدن ویدیوها، این تصاویر بودند که یکه و تنها بسیار بر روی مخاطبان هدف اثرگذار بودند. تصاویر همچنان هم مورد استفاده و اثرگذار هستند. اما امروزه، اکثر بازاریابان کاملا بر این موضوع اشراف دارند.

اما امروزه، اکثر بازاریابان کاملا بر این موضوع اشراف دارند. قدرت یک دقیقه فیلم ویدیویی خوب معادل ۱٫۸ میلیون کلمه می باشد. در حقیقت، یک ویدیو بسیار قدرتمندتر از محتواها و نوشته ها و تصاویری است که در شبکه های اجتماعی قرار داده میشوند. ویدیوها برای افزایش بازدید سایت ، بسیار کارآمد هستند.

این تغییرات چشمگیر، چیزهایی بزرگ در کسب و کار به ما گوشزد می کنند. به این معنی که هر چه پستهای حاوی ویدیو کسب و کارمان بیشتر باشد، کلیک ها بیشتر هستند. در نهایت ترافیک و بازدید سایت بیشتری نصیب ما میشود. اینگونه می توان افزایش بازدید سایت را بصورت واقعی ایجاد کرد. یک آمار از بزرگترین سایت اشتراک ویدیو نشان می دهد که ماهانه ۳ بیلیون ساعت ویدیو توسط کاربران دیده می شود. از طرفی عدد باور نکردنی ۴۰۰ ساعت ویدیو در دقیقه در این سایت آپلود میشود. بسیار خیره کننده است و این گواه قدرت بالای ویدیو است.

مدیران کسب و کار متوجه این موضوع شده اند که می بایست زمان و بودجه خوبی برای تولید ویدیوها اختصاص دهند. تا با افزایش ترافیک و افزایش بازدید سایت ، در نهایت درآمدشان افزایش پیدا کند. در اینجا چندین راهکار ارائه میشود تا باعث شود در این حوزه، کارهای درستی انجام دهید. تا مطمئن شوید که از سرعت بالای تکنولوژی تولید ویدیو عقب نمانده اید.

۱- ۱۵۷ درصد افزایش بازدید سایت ایجاد کنید:

همه مدیران کسب و کارها دوست دارند، افزایش بازدید سایت را تجربه کنند. همچنین می خواهند تعداد صفحاتی که توسط کاربران دیده میشود نیز افزایش پیدا کند. یکی از راه هایی که توجه گوگل و موتورهای جستجو را به خود جلب میکند، قرار دادن ویدیو در سایت و امکان تماشای آنلاین آن است. با این کار، بطور متوسط ۱۵۷ درصد افزایش بازدید سایت ایجاد خواهید کرد. در حقیقت گوگل صفحات دارای ویدیو را بطور ۵۳ مرتبه بیشتر میپسندد و در جستجوها لحاظ می کند. همین باعث میشود ترافیک سایت رشد ۱۵۷ درصدی داشته باشد.

ویدیو ها کمک می کنند که به صفحات اولیه جستجو راه پیدا کنید. با کمک ویدیوها می توانید بازدیدکنندگان ماهانه را تا سه برابر افزایش دهید. وجود یک ویدیو در صفحه اصلی سایت تا ۲۰ درصد نرخ تعامل کاربر با سایت را افزایش می دهد.

۲- جلب توجه یک کلید موفقیت است:

وقتی که کاربران هدف، وارد سایت میشوند، شما باید آنها را متقاعد کنید که در سایت بمانند. ویدیوها، این کار را به خوبی انجام می دهند. پس سایتهایی که فایل ویدیویی دارند، قادر خواهند بود کاربران را به جستجو و کلیک بیشتر در صفحاتشان متقاعد کنند. بطور متوسط مطالب خواندنی ۱۵ ثانیه توجه کاربران را جلب خود می کنند. در حالی که ویدیوها و میل کاربر به تماشا کردن، مدت زمان به مراتب بیشتری می تواند توجه کاربران را جلب کند. جلب توجه هم تعداد بازدید سایت و هم مدت بازدید سایت را افزایش می دهد.

۳- بازاریابی دهان به دهان هنوز هم حرف اول را می زند:

رسیدن به صفحات اول موتورهای جستجو می تواند به کاربران کمک کند تا سایت شما را بهتر پیدا کنند. اما این نباید باعث شود که از اصل بازاریابی دهان به دهان غافل بمانیم. اگر شما یک چیز واقعا جالبی در اینترنت ببینید، آیا آن را برای دوستانتان به اشتراک می گذارید؟ ۹۲ درصد افزادی که ویدیو های جالب در موبایل خود می بینند، آن را برای دیگران به اشتراک می گذارند. این نکته نیز بسیار مهم است که ویدیوهایی که حدود ۱۵ ثانیه هستند ۳۷ درصد بیشتر از ویدیوهایی که بالای ۳۰ ثانیه هستند به اشتراک گذاشته میشوند.

۴- برای افزایش بازدید سایت ، یک ارتباط شخصی با کاربران خود ایجاد کنید:

ویدیوها می توانند یک تجربه شخصی لذتبخش برای کاربران ایجاد کنند اگر عناصر مهم ارتباط شخصی را در آنها لحاظ کنیم. بازاریابانی که از این قدرت استفاده می کنند بطور متوسط ۱۹ درصد بیشتر میفروشند. با پستهایی حاوی ویدیو، میتوانید یک ارتباط شخصی و خودمانی با کاربران خود ایجاد کنید. این قدرت را اصلا دست کم نگیرید.

۵- ویدیوها در حال رشد هستند:

روزانه ۱۵۰ میلیون آمریکایی بصورت آنلاین ویدیو تماشا می کنند. این رقم در ایران نیز رشد چشمگیری داشته است. روز بروز بر کیفیت اینترنت در ایران افزوده می شود. تماشای آنلاین ویدیو و دانلود کلیپهای ویدیویی بیشتر میشود. در حقیقت کاربران اینترنتی در آمریکا بیش از ۹۰ درصد زمان خود را در سایتهایی که ویدیو دارند می گذرانند. ممکن است در ایران با توجه به محدودیتهای اینترنت نسبت به آمریکا، این عدد کمتر باشد. اما مطمئنا باز هم رقم بالایی است. اینها همه نشان دهنده قدرت بالای ویدیوهاست. پیش بینی میشود که در سال ۲۰۱۸ ۷۶ درصد از ترافیک مصرف شده اینترنت به امر تماشای ویدیو اختصاص داده خواهد شد.

جمع بندی:

به عنوان جمع بندی، باید گفت تولید ویدیو برای اشتراک اطلاعات و جلب توجه کاربران، روش جدیدی نیست. اما در حال تبدیل شدن به محبوب ترین روش است. ویدیوهایی درباره خودتان و درباره ماهیت و تکنولوژی کسب و کارتان تهیه کنید. زیرا این کار به مراتب بهتر و بیشتر از تصاویر می توانند به کاربرانمان کمک کنند. کاربران بسیار دوست دارند که به راحت ترین روش اطلاعات را دریافت کنند. به همین دلیل است که با دیدن ویدیوها لذت می برند. در حالی که زمان بسیار کمتری را برای خواندن مطالب و دیدن تصاویر اختصاص می دهند چون حوصله و فرصت این کار را ندارند.

بهترین ویدیوها، ویدیوهایی هستند که کاربران بتوانند با آنها ارتباط شخصی برقرار کنند. از آنها لذت ببرند. اینطور ویدیوها، همواره کاربران را به سمت سایت سوق می دهند. با استفاده از ویدیوهای زیر ۱۵ ثانیه می توانیم بازاریابی دهان به دهان سایتمان را ایجاد کنیم. با استفاده از ویدیوها، ترافیک سایتتان را افزایش دهید و لذت ببرید.

 

[/mp_code]

[/mp_span]

[/mp_row]

پیشنهاد میکنیم این مطالب رو هم مطالعه کنید:
bounce rate چیست؟ بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

bounce rate چیست؟ | بهبود رتبه سایت با کمک نرخ پرش یا bounce rate

راه اندازی فروشگاه اینترنتی چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

راه اندازی فروشگاه اینترنتی | چند تکنیک ساده برای افزایش میزان فروش محصولات!

بررسی seo سایت باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

بررسی seo سایت | باروهای غلط که به سایت شما لطمه می زند!

مدیریت شبکه های اجتماعی با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

مدیریت شبکه های اجتماعی | با نظرات مخالف چه کار کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

بهترین فروشگاه اینترنتی | چگونه بهترین فروشگاه اینترنتی را افتتاح کنیم؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

از این قسمت می توانید برای ارسال نظرات خود استفاده کنید

35 دیدگاه در “روش های شرطی کردن | چگونه میتوان ذهن را شرطی نمود؟

 1. سلام. انسان ها به تنهایی نمیتوانند رشد و پیشرفت کنند. به اشتراک گذاشتن چنین مطالب ارزشمندی در جهت موفقیت و پیشرفت دیگران قابل ستایش است. ممنونم از مطلب خوبتون

  1. سلام
   راه های زیادی برای افزایش فروش آنلاین وجود داره. اما به طور کلی برای محصولات جدید بهترین راه فعالیت در شبکه های اجتماعی هست. البته این نکته رو هیچ وقت فراموش نکنیم که برای موفقیت در فضای انلاین بایستی صبور بود و پرتلاش.

 2. سلام
  دوست عزیز شما با توجه به تجربه ی خودتون
  از ۱۰ کتاب معرفی شده ی بالا
  برای کسی که یه تجربه ی ۲۰% در فروش دارد
  کدام کتاب را معرفی میکنید که ابتدا خوانده شود

  محصولی که ما برای فروش داریم در مغازه یا مکان خاصی به فروش نمیرسد (فروش محصول بازاریابی شبکه ای)

  ممنون

  1. سلام و عرض ادب
   به طور کلی فروش، نوعی هنر محسوب میشه. یعنی قرار نیست که دنبال فرمول خاصی باشیم برای افزایش فروش. کافیه صرفا یا نیاز مشتری رو شناسایی کنید یا در او احساس نیاز رو روشن کنید. این موضوع هم برمیگرده به روانشناسی فروش. بنظرم دنبال صرفا یک یا دو کتاب خاص نباشید. کتابهایی که شامل تجربیات فروشندگان موفق هستند، عالیه.
   موفق و سربلند باشید.

 3. ممنون از مقاله بسیار خوبتوت بزرگوار دقیقا به نکات مهمی اشاره کردین و فکر می کنم برای درک بهتر این مسئله بهترین راه این هست که ما خودمون رو بجای کاربری که به دنبال اون مطلب هست قرار بدیم و عواملی که سبب جذابیت ما میشه رو ب کار ببریم

 4. سلام برزن دیده شده که برای شروع کار خیلی با رفتار متعادل و قیمت پایین مشتری ها رو جذب می کنن اما بعد با بالا بردن قیمت سعی می کنن چون مشتریشون زیاده بیشتر سود کسب کنن من خودم بالشخه به این مورد برخورد کنتم هیچوقت ازون فروشگاه خرید نمی کنم چون ذهنیتم در رابطه با فروشنده اون بخش طبعا تخریب میشه

 5. سلام

  جالبه برام از وقتی اومدم سایتتون ۱ ساعت گذشته و متوجه نشدم خخخخ

  هرچی میچرخم اینجا قسمت هایی که دوست دارم پیدا میکنم

  سایت خوبی پیدا کردم ولی سر سری سایتتونو دیدم حالا سایتتونو تو گوشیم سیو کردم وقتم ازاد شد میام دوباره میبینم

  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*